2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky drogerie a čisticích prostředků pro potřeby příspěvkových organizací hl. m. Prahy 2027 - 2028
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je uzavření jedné (1) rámcové dohody na zajištění komplexních dodávek drogerie a čisticích prostředků pro potřeby příspěvkových organizací HMP ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu 24 po sobě jdoucích měsíců. Plnění bude probíhat na základě aktuálních potřeb pověřujících zadavatelů. Součástí předmětu plnění je i doprava do místa plnění, balení zboží standardním způsobem a vykládka z dopravního prostředku, to vše dle zadávacích podmínek. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) vybraným dodavatelem postupem dle § 134 ZZVZ, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: CSN 2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001