2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak ten behoeve van 1Stroom (gemeenten Duiven en Westervoort)
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als doel om een schoonmaakleverancier te contracteren voor schoonmaak van de gebouwen die in bezit zijn van - of verhuurd worden door de gemeenten Duiven en Westervoort en die de beoogde kwaliteit levert tegen een marktconforme prijs. Opdrachtgever beoogt verder met deze aanbesteding een schoonmaakpartner te vinden die continuïteit in personeel biedt en tijdig communiceert over wijzigingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel een uitbreiding van drie (3) x twee (2) jaren tot en met uiterlijk 29 februari 2036. De maximale duur is dus negen (9) jaren.