2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Sieradz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z odbieraniem odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz w domkach letniskowych na nieruchomościach lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sieradz.
Interne Kennung: ZFZ.271.1.20.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z: 1) odbieraniem odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz w domkach letniskowych na nieruchomościach lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sieradz, 2) zakres zamówienia: - odpady komunalne zmieszane szacunkowa ilość odpadów 3 200,00 Mg - odpady komunalne selektywnie zebrane – 1 700,00 Mg, - odpady ulegające biodegradacji ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów – 820,00 Mg; 3) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki do niniejszej SWZ: a) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik Nr 1, b) zestawienie nieruchomości w poszczególnych sołectwach na terenie Gminy Sieradz – załącznik Nr 2, c) zestawienie rodzaju i kodów odpadów odbieranych od właścicieli nieruchomości – załącznik Nr 3, d) szczegółowy opis wymagań dotyczących wyposażenia pojazdów, pojemników oraz rejestracji zdarzeń – załącznik Nr 4, e) szacunkowa liczba pojemników na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – załącznik Nr 5 f) liczba przystanków i wiat autobusowych – załącznik Nr 6, 4) a) Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465) przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia: - kierowanie i obsługa sprzętu służącego do odbioru odpadów, - czynności opróżniania pojemników i odbioru worków z odpadami selektywnymi oraz innych odpadów komunalnych. b) Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone we wzorze umowy – załącznik Nr 8 do SWZ. 5) Zamawiający wymaga, aby we flocie pojazdów wykorzystywanych przy realizacji zamówienia wykorzystywane były pojazdy kategorii N1 lub N2 lub N3, spełniające wymogi, o których mowa w art. 68 a ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 875 z późn. zm.), określone w pkt 11 ppkt 2 lit. d tiret 3 SWZ i wskazane przez Wykonawcę w formularzu oferty. 6) Wykonawca zobowiązany będzie w terminie 3 dni roboczych przed terminem realizacji zamówienia do złożenia wykazu pojazdów, o których mowa w ppkt 5, ze wskazaniem w szczególności: nazwy, rodzaju modelu, kategorii, rodzaju paliwa, numeru rejestracyjnego pojazdu. 7) W trakcie realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do złożenia Zamawiającemu, po zakończeniu danego miesiąca świadczenia usługi, wykaz pojazdów, o których mowa w ppkt 5, ze wskazaniem w szczególności: nazwy, rodzaju modelu, kategorii, rodzaju paliwa, numeru rejestracyjnego pojazdu, potwierdzający, że pojazdy, o których mowa w ppkt 5, dostarczały odpady na Stację Przeładunkową znajdującą się w Sieradzu przy ulicy. Dzigorzewskiej 4 lub Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, mieszczący się w miejscowości Orli Staw 2, 62-834 Ceków.
Interne Kennung: 271.1.20.2023
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung