661417-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Vodovod Hrusice - připojení na VDJ Peleška a Vodovod Senohraby – technická opatření na vodovodní síti
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVodovod Hrusice - připojení na VDJ Peleška a Vodovod Senohraby – technická opatření na vodovodní síti
BeschreibungPředmětem zakázky je v Hrusicích připojení na VDJ Peleška a v Senohrabech technická opatření na vodovodní síti dle projektových dokumentací. Zadavatel v rámci zadávacího řízení zastupuje další zadavatele dle smlouvy o společném zadávání a dle §7 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek s tím, že výsledkem toho řízení bude uzavření dvou smluv o dílo s vybraným dodavatelem. Jedna smlouva bude uzavřena se zadavatelem Obec Hrusice, který čerpá na realizaci dotační prostředky z NPŽP a druhá smlouva s objednatelem Společná voda s.r.o. Podrobně je předmět plnění (zakázky) vymezen v přiložených projektových dokumentacích a výkazech výměr. Realizace veřejné zakázky bude probíhat za plného provozu.
Interne Kennung01
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace