661433-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Gennep
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Gennep
BeschreibungHet betreft een brandverzekering (Uitgebreide gevaren) t.b.v. de gemeente Gennep. .
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBrandverzekering t.b.v. gemeente Gennep
BeschreibungHet betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren. .
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.