2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření stávající bezpečnostní dohledové infrastruktury a zavedení nástrojů pro pokročilé řízení a monitoring identit III
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka HW a SW řešení v rozsahu: 1) Modernizace centrálního perimetrového NG firewallu a pokročilých bezpečnostních funkcí pro řízení, dohled a zvýšení bezpečnosti vzdáleného přístupu. 2) Pořízení uceleného identitního systému. 3) Pořízení nástroje na správu privilegovaných přístupů (PAM). 4) Pořízení řešení Endpoint Detection and Response (EDR). 5) Zavedení systému pro centrální správu certifikátů. 6) Služby související s dodávkou předmětu plnění VZ. 7) Standardní podpora provozu po dobu 60 měsíců Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele, dále proškolení obsluhy (administrátorů) zadavatele a standardní záruční podpora v rozsahu dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: MNET-RSB-III
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávek a/nebo služeb, spočívající v: 1) Náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny. 2) Zadavatel uvedl ve Smlouvě o zajištění provozní podpory inflační doložku, na základě které bude možné vyrovnat zvýšené finanční náklady na straně vybraného dodavatele spojené s vývojem cenové hladiny na trhu v čase. Výhrada je podrobně popsána v příloze č. 4b zadávací dokumentace. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.