661449-2026 - Ergebnis
Estland – Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht – Hooldustöötaja, tase 3 kutseeksamiks ettevalmistav koolitus Tallinna ja Jõgeva linnas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hooldustöötaja, tase 3 kutseeksamiks ettevalmistav koolitus Tallinna ja Jõgeva linnas
Beschreibung: Koolituse eesmärk on omandada teadmised, oskused ja hoiakud, mis võimaldavad töötada hooldustöötajana. Koolituse aluseks on hooldustöötaja, tase 3 kutsestandard. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313272-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tallinna linn
Interne Kennung: 313272-0001