661452-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Mobiltelefondienste – Poskytovanie služieb mobilného operátora a pripojenie verejnej siete
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovanie služieb mobilného operátora a pripojenie verejnej siete
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky je zriadenie pripojenia k verejnej sieti a poskytovanie elektronických komunikačných služieb v rozsahu: hlasové volania, SMS, MMS, internetové pripojenie v mobilných komunikačných zariadeniach, zriadenie virtuálnej privátnej siete, pripojenie SIM/eSIM kariet do verejnej telefónnej siete, dodanie (nájom a následná výpožička) koncových zariadení (mobilné telefóny, tablety, routery a modemy), poskytovanie služieb Mobile Device Management a poskytovanie služieb technickej podpory.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services
5. Lot
Lot: LOT-0001