661456-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Stary Targ oraz prowadzenie PSZOK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Stary Targ oraz prowadzenie PSZOK
Beschreibung: Zamówienie obejmuje odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz odbiór odpadów z miejsc użyteczności publicznej na terenie gminy Stary Targ oraz ich transport do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK), tj. Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Gilwa Mała 8, 82-500 Kwidzyn a także utworzenie, wyposażenie, uruchomienie oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), zgodnie z wymaganiami oraz warunkami sposobu realizacji zamówienia, szczegółowo określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: RG.II.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden