661460-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Haushaltshilfen – Wmo Hulp bij het Huishouden
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Hulp bij het Huishouden
Beschreibung: De inkopende organisatie sluit raamovereenkomsten met minimaal 5 potentiële opdrachtnemers die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) hebben gedaan. Daarnaast contracteert de inkopende organisatie een minimale capaciteit van 750 maatwerkvoorzieningen. De inkopende organisatie maakt in deze inkoopprocedure gebruik van een Bibob-onderzoek. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is €15.800.000,- over de gehele looptijd inclusief opties en verlengingen. Ongeveer 690 inwoners hebben een indicatie voor Hulp bij het Huishouden.
Interne Kennung: 23.D.201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeenten Dalfsen volgt een procedure SAS met EMVI. De tarieven van de producten zijn vastgesteld. De inkopende organisatie sluit overeenkomsten met tenminste 5 potentiële opdrachtnemers met de hoogste score op kwaliteit. Daarnaast moet er een dekkend aanbod zijn o.b.v. de gewenste capaciteit van 750.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De inkopende organisatie sluit raamovereenkomsten met minimaal 5 potentiële opdrachtnemers die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) hebben gedaan. Daarnaast contracteert de inkopende organisatie een minimale capaciteit van 750 maatwerkvoorzieningen. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is €15.800.000,- over de gehele looptijd inclusief opties en verlengingen. Ongeveer 690 inwoners hebben een indicatie voor Hulp bij het Huishouden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie hiervoor de verlengingsopties (herzieningsclausule) in de Inkoopdocumenten.