661463-2026 - Ergebnis
Rumänien – Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen – Asigurare bunuri mobile și imobile
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Asigurare bunuri mobile și imobile
Beschreibung: Obiectul acordului-cadru il reprezinta prestarea serviciilor de asigurare pentru bunurile mobile si imobile din proprietatea BNR. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15 Data de raspuns la toate solicitarile de clarificari: a 10-a zi, anterior datei limita de depunere oferte.
Interne Kennung: 361684_2023_66.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Asigurare facultativă (AF) și asigurare obligatorie (PAD) bunuri imobile
Beschreibung: Asigurare facultativă (AF) și asigurare obligatorie (PAD) pentru bunurile imobile din proprietatea BNR conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Asigurare facultativă bunuri mobile
Beschreibung: Asigurare facultativă bunuri mobile din proprietatea BNR conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 2