661497-2026 - Ergebnis
Litauen – Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie – Kriochirurgijos aparatas ir jo eksploatacijai reikalingos priemonės (Nr. 11511) SKELBIAMOS DERYBOS BE SKELBIMO, CVP IS ID 7840630
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kriochirurgijos aparatas ir jo eksploatacijai reikalingos priemonės (Nr. 11511) SKELBIAMOS DERYBOS BE SKELBIMO, CVP IS ID 7840630
Beschreibung: Šiuo pirkimu skelbiamų derybų (be skelbimo) būdu yra vykdoma derybų procedūra po atviro tarptautinio konkurso „Kriochirurgijos aparatas ir jo eksploatacijai reikalingos priemonės (Nr. 11315-1)“, CVP IS ID 7840630, kuriame tiekėjų pasiūlymai buvo atmesti kaip nepriimtini.
Vorherige Bekanntmachung: 334090-2026
Interne Kennung: 7840630
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1