2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDEDINGINGSPROCEDURE MET ONDERHANDELING VOOR AANDUIDING VAN EEN NATIONAAL REFERENTIELABORATORIUM VOOR DE FYTOPATHOLOGIE VOOR REKENING VAN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR DE VEILIGHEID VAN DE VOEDSELKETEN
Beschreibung: Onderhavige opdracht heeft betrekking op de aanduiding van een Nationaal Referentielaboratorium voor plaagorganismen bij planten (insecten en mijten, nematoden, bacteriën, schimmels en oömyceten, virussen, viroïden en fytoplasma’s) voor rekening van het FAVV.
Interne Kennung: FAVV-NRL-PLANT-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75131000 Dienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FAVV-NRL-PLANT-2026 - 1
Beschreibung: Onderhavige opdracht heeft betrekking op de aanduiding van een Nationaal Referentielaboratorium, hierna afgekort als "NRL" voor wat het hierna beschreven domein betreft. Naast de typische beleidsondersteunende, adviserende en coördinerende taken van het NRL, voorziet de opdracht ook in het uitvoeren van bepaalde complexe analyses, waarvoor het uiterst nuttig is dat de gespecialiseerde competentiecentra die ze uitvoeren deel uitmaken van het netwerk van referentielaboratoria dat vanuit de Europese Unie wordt aangestuurd. Het toepassingsgebied van het NRL dat aangeduid wordt omvat: Plaagorganismen bij planten (insecten en mijten, nematoden, bacteriën, schimmels en oömyceten, virussen, viroïden en fytoplasma’s).
Interne Kennung: 1