2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het transporteren en verwerken van Maaisel
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wilt door middel van deze aanbesteding de inschrijver te selecteren met de economisch meest voordelige inschrijving voor het verwerken en transporteren van maaisel. Dit omvat de vrijgekomen vegetatie bij maaiwerkzaamheden, kroos en exoot de Japanse duizendknoop.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000