661514-2026 - Ergebnis
Polen – Lademaschinen auf Reifen – Dostawę w formie długoterminowego najmu 4 fabrycznie nowych ładowarek kołowych w wersji odpadowej z wysokim wysypem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę w formie długoterminowego najmu 4 fabrycznie nowych ładowarek kołowych w wersji odpadowej z wysokim wysypem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa długoterminowego najmu 4 fabrycznie nowych ładowarek kołowych w wersji odpadowej z wysokim wysypem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-PGO/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa długoterminowego najmu 4 fabrycznie nowych ładowarek kołowych w wersji odpadowej z wysokim wysypem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 10 do SWZ.