661529-2025 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Usługa wdrożenia systemu ERP wraz z dostawą licencji i wsparciem technicznym po wdrożeniu dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie, ul. Żelazna 79.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wdrożenia systemu ERP wraz z dostawą licencji i wsparciem technicznym po wdrożeniu dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie, ul. Żelazna 79.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Usługa wdrożenia systemu ERP wraz z dostawą licencji i wsparciem technicznym po wdrożeniu dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie, ul. Żelazna 79. Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 do SWZ Projektowane Postanowienia Umowy. 4. W przypadku gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, o których mowa w art. 99 ust. 5 Pzp należy je rozumieć jako przykładowe. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza w każdym przypadku zastosowanie rozwiązań równoważnych do opisywanych w treści SWZ. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub innych dokumentach zamówienia norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Przez normy równoważne Zamawiający rozumie normy, których zakres jest analogiczny co do zakresu norm wskazanych z nazwy dla danej roli, tj. dotyczący: 1) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli, której dotyczy norma; 2) analogicznego poziomu bezpieczeństwa wynikającej z roli, której dotyczy norma; 3) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; - potwierdzone wynikami badań (dotyczy tylko tych ról, dla których spełnienie norm musi być potwierdzone wynikami badań). W przypadku, gdy Zamawiający w SWZ, opisie przedmiotu zamówienia lub innych dokumentach zamówienia użył konkretnych nazw certyfikatów dopuszcza się składanie ofert z certyfikatami równoważnymi, o ile zostaną one wyrażone w sposób jasny i zgodny z wymaganiami Zamawiającego. Przez certyfikaty równoważne Zamawiający rozumie certyfikaty, które są analogiczne co do zakresu z przykładowymi certyfikatami wskazanymi z nazwy dla danej roli, co jest rozumiane jako certyfikaty dotyczące: 1) analogicznej dziedziny merytorycznej wynikającej z roli, której dotyczy certyfikat; 2) analogicznego stopnia poziomu kompetencji; 3) analogicznego poziomu doświadczenia zawodowego wymaganego do otrzymania danego certyfikatu; - potwierdzone egzaminem (dotyczy tylko tych ról, których przykładowe certyfikaty muszą być potwierdzone egzaminem). Przez rozwiązanie równoważne Zamawiający rozumie takie rozwiązanie, które umożliwia uzyskanie założonego w opisie przedmiotu zamówienia efektu za pomocą innych rozwiązań technicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, w zakresie opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy i usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia będzie odnosił się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych Zamawiający nie odrzuci oferty, jeśli proponowane w ofercie rozwiązania (udowodnione przez Wykonawcę za pomocą przedmiotowych środków dowodowych) w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Oferowany przez wykonawcę przedmiot zamówienia musi być kompletny, fabrycznie nowy, oraz posiadać wszystkie elementy wymienione w opisie przedmiotu zamówienia. Oferowany przez wykonawcę przedmiot zamówienia musi odpowiadać minimalnym parametrom technicznym, jakościowym i funkcjonalnym oraz nie może być gorszy technicznie i jakościowo niż podano w opisie przedmiotu zamówienia – musi być na poziomie (równoważnym) lub lepszym od podanego w opisie przedmiotu zamówienia, a jego zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań technicznych/funkcjonalnych przewidzianych w opisanych parametrach sprzętu. Ewentualne nazwy własne i nazwy producentów zastosowane w opisie przedmiotu zamówienia zostały podane przykładowo i służą tylko i wyłącznie określeniu parametrów zamawianych urządzeń, sprzętów i wyposażenia, standardów jakościowych, technicznych i funkcjonalnych i nie mogą być traktowane jako rekomendacja ich nabycia i użycia. Nie służą wyłonieniu lub preferowaniu konkretnego producenta czy dostawcy. Wskazane w opisie przedmiotu zamówienia parametry techniczne, jakościowe i funkcjonalne, Zamawiający traktuje jako określenie nie gorszych (minimalnych) wymagań parametrów technicznych, jakościowych i funkcjonalnych. Zamawiający dopuszcza zgodnie z art. 462 ustawy Pzp powierzenie zamówienia podwykonawcom Wykonawcy. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4.05.2016, str. 1 z późn. zm.), zwanym dalej „RODO", informujemy, że: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Warszawie reprezentowana przez Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego /Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 79;2) Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Warszawie można uzyskać pod adresem iod@wsse.waw.pl lub poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Urzędu /fn0v57sx3v/skrytka; 3) Podane dane osobowe we wszelkich dokumentach składanych przez Wykonawcę będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na usługi, dostawy, roboty budowlane;
Interne KennungZP-20/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający żąda złożenia wraz z ofertą pod rygorem nieważności w formie elektronicznej następujących przedmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia zgodności oferowanych usług z kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert wskazanymi przez Zamawiającego: Wykazu osób z dodatkowym doświadczeniem zawodowym (kryterium oceniane) stanowiący załącznik nr 9a do SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe nie podlegają uzupełnieniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungenLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa wdrożenia systemu ERP
BeschreibungUsługa wdrożenia systemu ERP wraz z dostawą licencji i wsparciem technicznym po wdrożeniu dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie, ul. Żelazna 79.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung