661550-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – Achizitie de materiale sanitare
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie de materiale sanitare
Beschreibung: Furnizare de materiale sanitare, in conformitate cu prevederile si descrierile caietului de sarcini pentru fiecare lot in parte. Prezenta documentatie cuprinde cerintele tehnice si financiare, criteriile necesare pentru a asigura potentialilor ofertanti o informare completa si corecta cu privire la modul de aplicare al procedurii, cat si a elaborarii ofertelor, in functie de cantitatea prevazuta in tabelul caietului de sarcini si la fiecare lot. Termenul limita pana la care operatorii pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia, este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare, cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Branule
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Seringi
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Trusa perfuzie gravitationala
Interne Kennung: 3