2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na opracowanie koncepcji pomnika Premiera Tadeusza Mazowieckiego
Beschreibung: Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej koncepcji pomnika - rzeźby figuralnej na postumencie - upamiętniającej Premiera Tadeusza Mazowieckiego. Szczegółowy opis niezbędnych elementów pracy konkursowej zawiera § 9 regulaminu konkursu.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312230 Dienstleistungen von Bildhauern
5. Los
Los: LOT-0001