2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2st elektriskt drivna motviktstruckar 7 ton inkl. laddare
Beschreibung: Syftet med denna upphandling är att säkerställa leverans av två (2) st nya eldrivna ändamålsenliga 7t motviktstruckar av hög kvalitet till ett attraktivt marknadspris till vår produktion, samt två (2) st till dessa truckar kompatibla laddare.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:138560:Lot:1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415000 Gabelstapler, Kraftkarren, Bahnhofs-Zugkraftkarren, 42415110 Gabelstapler