See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ładowarek kołowych o pojemności łyżki 3,2 do 3,5 m³ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zakup wraz z dostawą 2 sztuk fabrycznie nowych, identycznych ładowarek kołowych o pojemności łyżki 3,2 do 3,5 m³ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 roku. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 305771-2026
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWB/05180/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup ładowarek kołowych o pojemności łyżki 3,2 do 3,5 m³ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów - Część 1
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-KWB/05180/2025 - Część 1
Menge: 2 Stück