2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Jadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych, powstałych i zbieranych z nieruchomości w wyszczególnionych miejscowościach: Adampol, Borki, Borzymy, Dębe Duże, Dębe Małe, Dzierżanów, Iły, Jadów, Kukawki, Letnisko Nowy Jadów, Myszadła, Nowinki, Nowy Jadów, Oble, Podbale, Podmyszadła, Sitne, Starowola, Strachów, Sulejów, Szewnica, Urle, Warmiaki, Wójty, Wólka Sulejowska, Wujówka, Wyglądały, Zawiszyn. Odbiór dotyczy wszystkich nieruchomości z ww. miejscowości, na których zamieszkują, nie zamieszkują mieszkańcy oraz tych, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Jadów, odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych dostarczanych do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Jadowie przez właścicieli nieruchomości z terenu całej gminy. 2. Na terenie Gminy Jadów zlokalizowanych jest 4 212 nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne (dane na dzień 08.09.2025r.): • 2 377 to nieruchomości zamieszkałe; • 136 to działalności gospodarcze, nieruchomości użyteczności publicznej, itp., • 1 699 to nieruchomości rekreacyjno-wypoczynkowe. 3. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres i opis, o którym mowa w art. 6f ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025r. poz. 733) zawarty jest w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (SOPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Jadów
Interne Kennung: ZP.2710.13.2025