2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Brwinów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część A: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oznaczonych kodami: szkło (15 01 07), metale i tworzywa sztuczne (15 01 06), papier (15 01 01), odpady wielkogabarytowe (20 03 07), odpady zmieszane (20 03 01 ), leki (20 01 32); leki (20 01 32); Część B: odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (bioodpady, odpady zielone) (20 02 01); Część C: odbiór i zagospodarowanie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); Część D: przyjęcie do PSZOKu bezpośrednio od mieszkańców i zagospodarowanie odpadów oznaczonych kodami: 16 01 03 - zużyte opony, 20 01 10, 20 01 11 - odzież i tekstylia, 0 01 32 - leki, 13 02 06* - zużyty olej silnikowy, 17 01 01, 17 01 02, 17 01 07 - gruz, 20 02 01 - odpady ulegające biodegradacji (bioodpady), 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji, 15 01 07 - szkło, 15 01 06 - metale i tworzywa sztuczne, 15 01 01 - papier, 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe, 20 01 21* - lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć, 20 01 33*, 20 01 34, 20 01 19* - zużyte baterie i akumulatory, chemikalia – opakowania po środkach ochrony roślin, itp., 20 01 23* - urządzenia zawierające freony, 20 01 35* - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki, 20 01 36 - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35, 15 01 10* - opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone (np. środkami ochrony roślin I i II klasy toksyczności - bardzo toksyczne i toksyczne); 20 01 28, 20 01 27*- Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice.
Interne Kennung: ZP.271.61.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oznaczonych kodami: szkło (15 01 07), metale i tworzywa sztuczne (15 01 06), papier (15 01 01), odpady wielkogabarytowe (20 03 07), odpady zmieszane (20 03 01 ), leki (20 01 32); leki (20 01 32);
Beschreibung: 1. Część A: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oznaczonych kodami: szkło (15 01 07), metale i tworzywa sztuczne (15 01 06), papier (15 01 01), odpady wielkogabarytowe (20 03 07), odpady zmieszane (20 03 01 ), leki (20 01 32); leki (20 01 32); 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z: ofertą, formularzem cenowym – załącznik nr 1A i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7A.
Interne Kennung: ZP.271.61.2025 cz.A
Menge: 19 565 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 50% zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Część B: odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (bioodpady, odpady zielone) (20 02 01)
Beschreibung: 1. Część B: odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (bioodpady, odpady zielone) (20 02 01) 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z: ofertą, formularzem cenowym – załącznik nr 1B i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7B.
Interne Kennung: ZP.271.61.2025 cz.B
Menge: 4 800 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Część C: odbiór i zagospodarowanie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08)
Beschreibung: 1. Część C: odbiór i zagospodarowanie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji (20 01 08); 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z: ofertą, formularzem cenowym – załącznik nr 1C i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7C.
Interne Kennung: ZP.271.61.2025 cz.C
Menge: 2 160 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Część D: przyjęcie do PSZOKu bezpośrednio od mieszkańców i zagospodarowanie odpadów oznaczonych kodami
Beschreibung: 1. Część D: przyjęcie do PSZOKu bezpośrednio od mieszkańców i zagospodarowanie odpadów oznaczonych kodami: 16 01 03 - zużyte opony, 20 01 10, 20 01 11 - odzież i tekstylia, 20 01 32 - leki, 13 02 06* - zużyty olej silnikowy, 17 01 01, 17 01 02, 17 01 07 - gruz, 20 02 01 - odpady ulegające biodegradacji (bioodpady), 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji, 15 01 07 - szkło, 15 01 06 - metale i tworzywa sztuczne, 15 01 01 - papier, 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe, 20 01 21* - lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć, 20 01 33*, 20 01 34, 20 01 19* - zużyte baterie i akumulatory, chemikalia – opakowania po środkach ochrony roślin, itp., 20 01 23* - urządzenia zawierające freony, 20 01 35* - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki, 20 01 36 - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35, 15 01 10* - opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone (np. środkami ochrony roślin I i II klasy toksyczności - bardzo toksyczne i toksyczne); 20 01 28, 20 01 27*- Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice; 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z: ofertą, formularzem cenowym – załącznik nr 1D i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7D.
Interne Kennung: ZP.271.61.2025 cz.D
Menge: 1 185,6 Tonnen