661632-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – DOSTAWY ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych zgodnie z zamówieniami częściowymi Zamawiającego w podziale na następujące części: PAKIET 1 – PODŁOŻA W BUTELKACH LUB W PROBÓWKACH, ODCZYNNIKI DODAWANE DO PODŁOŻY LUB SŁUŻĄCE DO ODCZYTU PRÓB BIOCHEMICZNYCH PAKIET 2 – KARTY, ODCZYNNIKI I SPRZĘT JEDNORAZOWY DO APARATU VITEK 2 compact PAKIET 3 – TESTY BIOCHEMICZNE DO IDENTYFIKACJI DROBNOUSTROJÓW przedmiot zamówienia obejmuje również udostepnienie na czas trwania umowy oprogramowania umożliwiającego odczyt testów biochemicznych PAKIET 4 – PASKI DO OZNACZANIA MIC METODĄ DYFUZJI, PODŁOŻA Z ANTYBIOTYKAMI I DO OCENY WRAŻLIWOŚCI PAKIET 5 – KRĄŻKI Z ANTYBIOTYKAMI, KRĄŻKI I TESTY DIAGNOSTYCZNE Przedmiot zamówienia obejmuje również udostępnienie na czas trwania umowy dyspensera do nakładania krążków antybiotykowych na płytkę PAKIET 6 – TESTY DO SZYBKIEJ IDENTYFIKACJI DROBNOUSTROJÓW LUB ICH CECH, TESTY DO IDENTYFIKACJI I OCENY WRAŻLIWOŚCI GRZYBÓW DROŻDŻOPODOBNYCH, TESTY DO OCENY WRAŻLIWOŚCI BEZTLENOWCÓW, SZCZEPY WZORCOWE Z PIERWSZEGO PASAŻU W POSTACI LIOFILIZOWANYCH KRĄŻKÓW. PAKIET 7 – PODŁOŻA AGAROWE DO HODOWLI, IZOLACJI I OZNACZANIA LEKOWRAŻLIWOŚCI BEZTLENOWCÓW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 – PODŁOŻA W BUTELKACH LUB W PROBÓWKACH, ODCZYNNIKI DODAWANE DO PODŁOŻY LUB SŁUŻĄCE DO ODCZYTU PRÓB BIOCHEMICZNYCH
Beschreibung: PODŁOŻA W BUTELKACH LUB W PROBÓWKACH, ODCZYNNIKI DODAWANE DO PODŁOŻY LUB SŁUŻĄCE DO ODCZYTU PRÓB BIOCHEMICZNYCH Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 – KARTY, ODCZYNNIKI I SPRZĘT JEDNORAZOWY DO APARATU VITEK 2 compact
Beschreibung: KARTY, ODCZYNNIKI I SPRZĘT JEDNORAZOWY DO APARATU VITEK 2 compact Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – TESTY BIOCHEMICZNE DO IDENTYFIKACJI DROBNOUSTROJÓW przedmiot zamówienia obejmuje również udostępnienie na czas trwania umowy oprogramowania umożliwiającego odczyt testów biochemicznych
Beschreibung: TESTY BIOCHEMICZNE DO IDENTYFIKACJI DROBNOUSTROJÓW przedmiot zamówienia obejmuje również udostępnienie na czas trwania umowy oprogramowania umożliwiającego odczyt testów biochemicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 – PASKI DO OZNACZANIA MIC METODĄ DYFUZJI, PODŁOŻA Z ANTYBIOTYKAMI I DO OCENY WRAŻLIWOŚCI
Beschreibung: PASKI DO OZNACZANIA MIC METODĄ DYFUZJI, PODŁOŻA Z ANTYBIOTYKAMI I DO OCENY WRAŻLIWOŚCI przedmiot zamówienia obejmuje również udostępnienie na czas trwania umowy oprogramowania umożliwiającego odczyt testów biochemicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 – KRĄŻKI Z ANTYBIOTYKAMI, KRĄŻKI I TESTY DIAGNOSTYCZNE Przedmiot zamówienia obejmuje również udostępnienie na czas trwania umowy dyspensera do nakładania krążków antybiotykowych na płytkę
Beschreibung: PAKIET 5 – KRĄŻKI Z ANTYBIOTYKAMI, KRĄŻKI I TESTY DIAGNOSTYCZNE Przedmiot zamówienia obejmuje również udostępnienie na czas trwania umowy dyspensera do nakładania krążków antybiotykowych na płytkę Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 – TESTY DO SZYBKIEJ IDENTYFIKACJI DROBNOUSTROJÓW LUB ICH CECH, TESTY DO IDENTYFIKACJI I OCENY WRAŻLIWOŚCI GRZYBÓW DROŻDŻOPODOBNYCH, TESTY DO OCENY WRAŻLIWOŚCI BEZTLENOWCÓW, SZCZEPY WZORCOWE Z PIERWSZEGO PASAŻU W POSTACI LIOFILIZOWANYCH KRĄŻKÓW.
Beschreibung: TESTY DO SZYBKIEJ IDENTYFIKACJI DROBNOUSTROJÓW LUB ICH CECH, TESTY DO IDENTYFIKACJI I OCENY WRAŻLIWOŚCI GRZYBÓW DROŻDŻOPODOBNYCH, TESTY DO OCENY WRAŻLIWOŚCI BEZTLENOWCÓW, SZCZEPY WZORCOWE Z PIERWSZEGO PASAŻU W POSTACI LIOFILIZOWANYCH KRĄŻKÓW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 – PODŁOŻA AGAROWE DO HODOWLI, IZOLACJI I OZNACZANIA LEKOWRAŻLIWOŚCI BEZTLENOWCÓW
Beschreibung: PODŁOŻA AGAROWE DO HODOWLI, IZOLACJI I OZNACZANIA LEKOWRAŻLIWOŚCI BEZTLENOWCÓW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
661632-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – DOSTAWY ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
661632-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Odczynniki laboratoryjne – DOSTAWY ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007