66166-2026 - Ergebnis
Tschechien – Patiententransportfahrzeuge – Obměna sanitních vozidel (6 ks) pro nemocnici Bruntál a Rýmařov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObměna sanitních vozidel (6 ks) pro nemocnici Bruntál a Rýmařov
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr nejvhodnější nabídky na dodávku 6 ks nových nepoužitých sanitních vozidel pro přepravu pacientů zadavatele dle normy ČSN EN 1789 v platném znění dle požadované specifikace.
Interne KennungKRN/FMP/2025/10/6 ks sanitek
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001