661671-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Modernizacja, rozbudowa i zagospodarowanie Ośrodka Polonia przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja, rozbudowa i zagospodarowanie Ośrodka Polonia przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie
Beschreibung: Celem Postępowania jest wybór Partnera Prywatnego, który zawrze z Podmiotem Publicznym Umowę na wspólną realizację Przedsięwzięcia. Przedmiotem partnerstwa jest wspólna realizacja Przedsięwzięcia, w oparciu o Dokumentację Projektową, zalecenia konserwatorskie, Ofertę i Umowę którego celem jest budowa, modernizacja, rewaloryzacja i rozbudowa Obiektów na terenie istniejącego Ośrodka Polonia, położonego przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie.
Vorherige Bekanntmachung: 320055-2022
Interne Kennung: ZP/LK/271/IV-92/22
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zakres Przedsięwzięcia obejmuje następujące Obiekty: Stadion, Hala Sportowa, Centrum Wsparcia Sportu, Parking Podziemny oraz atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni publicznej pomiędzy budynkami i budowlami. Ostateczny zakres i stopień ingerencji w istniejącą kubaturę Obiektów będzie ustalony w toku Dialogu konkurencyjnego. Zakres Przedsięwzięcia obejmuje wykonanie Dokumentacji projektowej w zakresie wskazanym w OPIW, Sfinansowanie, Budowę, a następnie Eksploatację z zastrzeżeniem różnego zakresu Eksploatacji w odniesieniu do Utrzymania Obiektów Celu Publicznego oraz Zarządzania Obiektami Celu Komercyjnego. W zakresie wykonania Dokumentacji projektowej Partner Prywatny m.in. na podstawie dokumentacji technicznej i Projektu Budowlanego zapewnionych przez Podmiot Publiczny, wykona wszelkie prace prowadzące do powstania Dokumentacji projektowej, zgodnie z przepisami prawa, w szczególności Prawa budowlanego, obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej. Dokumentacja techniczna ujęta jest w Załączniku nr 5 do OPIW. W zakresie Sfinansowania Partner Prywatny poniesie w całości koszty i wydatki związane z realizacją Przedsięwzięcia, w tym jego Sfinansowaniem, Budową oraz Eksploatacją. Finansowanie Przedsięwzięcia musi zostać zagwarantowane w sposób ustalony podczas dialogu i określony w Ofercie oraz Umowie. Wysokość i sposób Sfinansowania oraz terminy ponoszenia poszczególnych kosztów i wydatków wskazywać będzie Harmonogram rzeczowo-finansowy ustalony podczas dialogu i stanowiący załącznik do Oferty. W zakresie Budowy Partner Prywatny zobowiązany będzie do wykonania robót budowlanych w ramach Obszaru Przedsięwzięcia, w zakresie realizacji Obiektów Celu Publicznego oraz Obiektów Celu Komercyjnego, na podstawie Dokumentacji projektowej oraz uzgodnionego Harmonogramu, zgodnie z przepisami prawa, w tym Prawa budowlanego, obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej. W ramach Eksploatacji Strony będą współdziałać na zasadach określonych w Umowie, przy czym szczegółowe zasady i warunki Eksploatacji zostaną ustalone podczas dialogu. Z uwagi na złożony charakter Przedsięwzięcia Podmiot Publiczny zakłada etapowanie Projektu, z zastrzeżeniem zachowania pierwszej kolejności realizacji dla Obiektów Celu Publicznego. Ostateczny podział Przedsięwzięcia na Etapy zostanie ustalony podczas dialogu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45400000 Baufertigstellung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen