Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Međimurska županija (HR061)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Županijska bolnica Čakovec (I. G. Kovačića 1e, 40000 Čakovec) te poslovne prostorije Ugovaratelja.
Geschätzte Dauer