2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování energetických služeb metodou EPC ve vybraných objektech v majetku města Jablonec nad Nisou
Beschreibung: Náplní veřejné zakázky je realizace energeticky úsporných opatření v objektech zadavatele metodou EPC. Jedná se o komplexní veřejnou zakázku zahrnující přípravu, realizaci a následné dlouhodobé sledování a vyhodnocování výsledků realizovaných energeticky úsporných opatření (po dobu 12 let), přičemž dodavatel, se kterým bude uzavřena smlouva, poskytne zadavateli smluvní záruky za dosažení stanovených úspor energie a ekonomických přínosů projektu. Dodavatel navrhne provedení tzv. povinných opatření, specifikovaných v čl. 2.6 zadávací dokumentace a navrhne další pro objekty vhodná opatření a zahrne všechna opatření do projektu EPC, který následně v objektu zrealizuje.
Interne Kennung: 61/2026 - EPC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45232141 Heizanlage, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232141 Heizanlage, 45000000 Bauarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Zadavatel si vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve smlouvě uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými smlouvou podle přílohy č. 11 návrhu Smlouvy, který je přílohou č. 3 tohoto základního dokumentu zadávací dokumentace. Tato příloha definuje postup pro úpravu ceny základních opatření z důvodu zvýšení nebo snížení cen materiálních, personálních či jiných vstupů potřebných pro provedení základních opatření, a to v případě, že míra inflace definované Českým statistickým úřadem překročí hodnotu uvedenou ve smlouvě.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 61/2026 - EPC
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45232141 Heating works, 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 09331200 Solar photovoltaic modules, 09332000 Solar installation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45232141 Heating works, 45000000 Construction work, 45453000 Overhaul and refurbishment work, 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 09331200 Solar photovoltaic modules, 09332000 Solar installation
Options: