See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja węzłów klastra HCI głównego centrum przetwarzania danych apelacji łódzkiej
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest aktualizacja 8 węzłów hiperkonwergentnych klastra HCI głównego centrum przetwarzania danych apelacji łódzkiej - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w szczególności w Załączniku nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 553907-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest aktualizacja 8 węzłów hiperkonwergentnych klastra HCI głównego centrum przetwarzania danych apelacji łódzkiej - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w szczególności w Załączniku nr 4 do SWZ