See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jätkäsaaren liikuntakeskuksen pää- ja arkkitehtisuunnittelu
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Jätkäsaaren liikuntakeskuksen pää- ja arkkitehtisuunnittelutehtävät yleissuunnittelu- ja rakennuslupavaiheessa, toteutussuunnitteluvaiheessa sekä rakentamisen ja käyttöönoton vaiheessa. Tarkempi kuvaus tehtävistä ja hankkeesta on esitetty tarjouspyynnön liitteissä ja etenkin liitteessä Suunnitteluohjelma.
Interne Kennung: HEL 2026-009609
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sisustussuunnittelu