661730-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik – DOSTAWA ODCZYNNIKÓW I TESTÓW LABORATORYJNYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW I TESTÓW LABORATORYJNYCH
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników i testów do wykonywania badań laboratoryjnych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: odczynniki laboratoryjne
Beschreibung: dostawy odczynników, materiałów kalibracyjnych, kontrolnych, odczynników dodatkowych oraz innych materiałów niezbędnych do wykonywania badań elektroforetycznych, immunofiksacji, prążków oligoklonalnych wraz z dzierżawą aparatu umożliwiającego ich wykonanie na okres 36 miesięcy
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: TESTY LABORATORYJNE
Beschreibung: dostawa immunochromatograficznych, jednoparametrowych i wieloparametrowych testów multi do wstępnej identyfikacji narkotyków, środków odurzających i substancji psychotropowych w moczu wraz z dzierżawą analizatora do odczytu szybkich testów diagnostycznych na okres 12 miesięcy.
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Beschreibung der Optionen: BRAK OPCJI I WZNOWIENIA
661730-2026 - Competition
Poland – Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies – DOSTAWA ODCZYNNIKÓW I TESTÓW LABORATORYJNYCH
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: odczynniki laboratoryjne
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Options:
Description of the options: brak opcji
Lot: LOT-0002
Title: TESTY LABORATORYJNE
Main classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents
Description of the options: BRAK OPCJI I WZNOWIENIA