661737-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen – Europees Openbare Aanbesteding Accountantsdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees Openbare Aanbesteding Accountantsdiensten
Beschreibung: Stichting 113 Zelfmoordpreventie wenst een partner te contracteren die in staat is de accountantsdiensten te verrichten vanaf verslagjaar 2028, conform de eisen die Stichting 113 Zelfmoordpreventie daaraan stelt. Dit dient te gebeuren conform artikel 16 lid 3 van de statuten van Stichting 113 Zelfmoordpreventie en artikel 6.6 van de Goverancecode Zorg 2022. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een geraamde waarde van €500.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 2026/EA/06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst, namelijk van 1 januari 2028 tot en met 1 juli 2031, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2) maal twee (2) jaar. De overeenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve overeenkomst door partijen.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/EA/06
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79200000 Accounting, auditing and fiscal services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: