See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de diagnosticare si reparatii autobuze M2
Beschreibung: CT BUS S.A. doreste sa achizitioneze servicii de diagnosticare si reparatii autobuze M2, conform conditiilor prezentate in cadrul documentatiei de atribuire. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Interne Kennung: 8272/25.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50113100 Reparatur von Bussen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de diagnosticare si reparatii motor, inclusiv inlocuire motor
Beschreibung: Servicii de diagnosticare si reparatii motor, inclusiv inlocuire motor, conform conditiilor din documentatia de atribuire
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de diagnosticare si reparatii CV transmisie automata, inclusiv inlocuire CV
Beschreibung: Servicii de diagnosticare si reparatii CV transmisie automata, inclusiv inlocuire CV, conform conditiilor din documentatia de atribuire
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de diagnosticare si reparatii sistem tratare noxe
Beschreibung: Servicii de diagnosticare si reparatii sistem tratare noxe, conform documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 3