2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej tomografu komputerowego firmy CANON typ TSX-305A/5K AQUILION ONE
Beschreibung: Świadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej tomografu komputerowego firmy CANON typ TSX-305A/5K AQUILION ONE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres zawierają formularze stanowiące załączniki nr 1.1 i 3.1do SWZ.
Interne Kennung: DZP//PN//4//2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres zawierają formularze stanowiące załączniki nr 1.1 i 3.1do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. Zamówienie objęte prawem opcji tj. dostawa i wymiana detektora obrazu oraz lampy RTG zostanie zlecone w przypadku wystąpienia konieczności jego wykonania i możliwości jego sfinansowania. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.