661748-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 24 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 24 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 47 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie. Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na podstawie Porozumienia nr: FERS.04.08-IP.06-0001/23-00, z dnia 27 marca 2024 roku o dofinansowanie Projektu: „ Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach Działania 4.8. „Aktywizacja osób odbywających karę pozbawienia wolności” programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Interne KennungOI/FERS.2230.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Cel realizacji usługi Celem realizacji usługi jest przygotowanie uczestników do nabycia odpowiednich umiejętności społecznych, wzmocnienie wiary we własne możliwości i umiejętności oraz przygotowanie uczestników do aktywnego poszukiwania i uzyskiwania zatrudnienia, poruszania się po rynku pracy, po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolności. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 24 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie w niżej wymienionych jednostkach penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie. 2. Przedmiot zamówienia podzielono na pięć części. Tym samym Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy PZP: 1 Areszt Śledczy w Grójcu - 1 cykl szkoleniowy Oddział Zewnętrzny w Stawiszynie - 1 cykl szkoleniowy 2 Zakład Karny w Żytkowicach - 2 cykle szkoleniowe Oddział Zewnętrzny w Pionkach - 2 cykle szkoleniowe Areszt Śledczy w Radomiu - 4 cykle szkoleniowe 3 Zakład Karny w Płocku – 5 cykli szkoleniowych 4 Zakład Karny w Przytułach Starych – 5 cykli szkoleniowych 5 Zakład Karny w Siedlcach - 4 cykle szkoleniowe 3. Zamawiający dysponuje pomieszczeniami do przeprowadzenia szkoleń dla 10 osób. Pomieszczenia spełniają warunki p.poż i BHP. Pomieszczenia będą wyposażone w sprzęt audiowizualny potrzebny do przeprowadzenia szkolenia. Zamawiający w razie potrzeby dopuści wniesienie laptopa lub innego urządzenia odtwarzającego niezbędnego do przeprowadzenia zajęć za zgodą dyrektora jednostki po wcześniejszym powiadomieniu o tym fakcie. 4. Wykonawca zobowiązuje się dojechać do miejsca realizacji szkoleń we własnym zakresie na swój koszt. W przypadku powierzenia wykonania realizacji szkolenia zatrudnionemu trenerowi, wszelkie koszty dojazdu i realizacji ponosi Wykonawca. 5. Zmiana harmonogramu szkoleń wymaga zgody Zamawiającego. 6. Wstępny harmonogram szkoleń dla każdej jednostki penitencjarnej osobno, zostanie ustalony w porozumieniu z Zamawiającym w ciągu 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Zamawiający zastrzega sobie wprowadzanie zmian w harmonogramie. 7. Wykonawca w porozumieniu z dyrektorem jednostki, w której realizowane jest szkolenie ustali kolejność zajęć i przed ich rozpoczęciem sporządzi szczegółowy harmonogram zajęć, biorąc pod uwagę specyfikę jednostki oraz jej możliwości organizacyjne. 8. W harmonogramie należy uwzględnić przerwy między zajęciami (10 minutowe przerwy po każdych kolejnych 90 minutach zajęć, lub 5 minutowe po każdych kolejnych 45 minutach zajęć). 9. Czas trwania każdego ze szkoleń wynosi 30 godzin dydaktycznych na każdą grupę (czas trwania 1 godz. dydaktycznej to 45 minut). 10. Wykonawca zapewni osadzonym wodę butelkowaną w ilości 1,5l na osobę na 1 dzień szkolenia. 11. Zajęcia powinny odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z administracją danej jednostki. 12. Dopuszcza się zmianę godzin oraz dni prowadzenia zajęć po uzgodnieniu z administracją danej jednostki, za zgodą dyrektora jednostki penitencjarnej. 13. W wyjątkowych przypadkach zajęcia mogą się odbywać również w soboty i niedziele, za zgodą dyrektora jednostki penitencjarnej. 14. Zamawiający zastrzega przy tym, że : 14.1 Liczba uczestników w ramach jednej grupy może ulec zmianie. 14.2 W przypadku zmiany liczby uczestników Zamawiający pomniejszy wynagrodzenie Wykonawcy, zgodnie ze wzorem: liczba uczestników x stawka jednostkowa za osobę. 14.3 Zmiana liczby uczestników nie może przekroczyć 20 % maksymalnej liczby uczestników przewidywanej dla danej części zamówienia. 14.4 Wynagrodzenie Wykonawcy będzie uzależnione od faktycznej liczby uczestników 14.5 Zmiana liczby uczestników, o których mowa w pkt. 14.1 nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy, a jedynie powiadomienia Wykonawcy na piśmie, drogą elektroniczną. 14.6 W przypadku braku możliwości zrekrutowania wymaganej liczby uczestników szkolenia lub niskiego stanu zaludnienia w danej jednostce, Zamawiający może wyznaczyć inną jednostkę penitencjarną podległą OISW w Warszawie do zrealizowania danego szkolenia. 15. Zamawiający oświadcza, że dysponuje listą rezerwową uczestników w liczbie 2 osób z każdej jednostki penitencjarnej. 16. W przypadkach losowych za zgodą Zamawiającego dopuszcza się możliwość uzupełnienia brakujących godzin dydaktycznych w najbliższym cyklu szkoleniowo – aktywizacyjnym w celu osiągnięcia wymaganych 80% godzin przewidzianych w planie szkolenia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 1
BeschreibungCzęść 1 łączna liczba szkoleń 2 1. Areszt Śledczy w Grójcu, Ulica: ul. Armii Krajowej 21; 05-600 Grójec, Telefon: (48) 664-20-52 / (48) 664-27-25 - liczba szkoleń 1 2. Oddział Zewnętrzny w Stawiszynie, Stawiszyn 31, 26-800 Białobrzegi, Telefon: (48) 613-59-22 / (48) 613-59-24 – liczba szkoleń 1
Menge2 Stück
LosLOT-0003
TitelCzęść 2
BeschreibungCzęść 2 łączna liczba szkoleń 8 1. Zakład Karny w Żytkowicach ,Ulica: Brzustów 62; 26-930 Garbatka – Letnisko, Telefon: (48) 62-11-250 - liczba szkoleń 2 2. Oddział Zewnętrzny w Pionkach ,Ulica: Adolfin 60 ; 26-670 Pionki ,Telefon: (48) 675 05 07 – liczba szkoleń 2 3. Areszt Śledczy w Radomiu, Wolanowska 120, 26-600 Radom, Telefon: (48) 613-10-00 – liczba szkoleń 4
Menge8 Stück
LosLOT-0004
TitelCzęść 3
BeschreibungCzęść 3 liczba szkoleń 5 1. Zakład Karny w Płocku, Ulica: ul. Sienkiewicza 22; 09-402 Płock , Telefon: 24 23 50 200 liczba szkoleń 5
Menge5 Stück
LosLOT-0005
TitelCzęść 4
BeschreibungCzęść 4 liczba szkoleń 5 1. Zakład Karny w Płocku, Ulica: ul. Sienkiewicza 22; 09-402 Płock , Telefon: 24 23 50 200 liczba szkoleń 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 5
BeschreibungCzęść 5 - liczba szkoleń 4 1. Zakład Karny w Siedlcach , Ulica: Piłsudskiego 47; 08-110 Siedlce, Telefon: (25) 785-13-00 – liczba szkoleń 4
Menge4 Stück