661751-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Fernmeldedienste – Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése
Beschreibung: Keretmegállapodás (továbbiakban: KM) kötése "Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése" tárgyában a kormányzati informatikai beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII.27.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve az eljáráshoz önként csatlakozó szervezetek részére. 3 féle szolgáltatás (mobil kommunikációs szolgáltatás, telemetria (IoT) szolgáltatás és tömeges SMS szolgáltatás) beszerzése összesen 11 féle szolgáltatási csomagban a műszaki leírásban részletezettek szerint. A Kbt. 3. § 18. pontja szerinti értelmező rendelkezéssel összhangban a KM megkötésére irányuló jelen eljárásban a tervezett mennyiség a szolgáltatási csomag-hónap számmal jellemezhető (keretmennyiség). A keretmegállapodás időtartama alatt az előirányzott szolgáltatási csomag-hónap szám: 14 000 000 db. Ajánlatkérő döntése alapján a keretmegállapodás a szerződéskötési időszak időtartama alatt egy alkalommal legfeljebb 6 hónappal meghosszabbítható azzal, hogy a meghosszabbítás miatt a keretmennyiség 30%-kal emelhető. Részletes leírást lsd. VI.3) További információk pontban. Az eljárás több ajánlattevővel történő keretmegállapodás megkötésére irányul. [Kbt.104.§ (3)] Az egyedi szerződések megkötésére a Kbt.105. § (2) bekezdés b) pontja szerint kerülhet sor. A keretmegállapodás alapján verseny újranyitásával megvalósuló beszerzés a Kbt. 53. § (5)-(6) bekezdése szerinti feltételes közbeszerzésként is történhet, ez esetben az Érintett Szervezet köteles a verseny újranyitásra szóló ajánlattételi felhívásában ismertetni a Kbt. 53. § (5)-(6) bekezdés szerinti körülményt, valamint adott esetben a Kbt. 135. § (12) bekezdés szerinti körülményt. A keretmegállapodás II.2.7) pontban megadott maximális időtartama az alábbiak szerinti: - A keretmegállapodás hatályba lépését követő 24 hónap a keretmegállapodás szerződéskötési időszaka, mely időszak alatt van lehetőség a keretmegállapodás keretmennyisége erejéig közvetlen megrendelés kezdeményezésére, vagy verseny újranyitás megindítására, s annak eredményeképpen a szerződés megkötésére, illetve ezek teljesítésére is. A keretmegállapodás alapján nem kezdeményezhető olyan közvetlen megrendelés vagy indítható meg olyan verseny újranyitás, továbbá nem köthető meg olyan szerződés, amely a keretmegállapodás keretmennyiségének túlteljesítését eredményezné. - Ajánlatkérő döntése alapján a keretmegállapodás a szerződéskötési időszak időtartama alatt egy alkalommal legfeljebb 6 hónappal meghosszabbítható azzal, hogy a meghosszabbítás miatt a keretmennyiség 30%-kal emelhető. A 6 hónapos hosszabbítás a szerződéskötési időszak meghosszabbodását eredményezi. - Amennyiben az egyedi szerződések összmennyisége eléri a keretmennyiséget (meghosszabbítás esetén a keretmennyiség-emelkedéssel számított keretmennyiséget értve ezen), úgy a szerződéskötési időszak megszűnik. - A szerződéskötési időszakot követi az ún. szerződés teljesítési időszak, amely 24 hónap időtartamú. Ezen időszak alatt új közvetlen megrendelés vagy verseny újranyitás nem indítható, szerződés nem köthető. A szerződés teljesítési időszak a szerződéskötési időszakban megkötött szerződések teljesítésére, illetve a megkezdett teljesítések befejezésére szolgál. - A keretmegállapodás időtartamának utolsó (a szerződés teljesítési időszakot követő) időszaka az ún. elszámolási időszak, amely a keretmegállapodásban nyertes ajánlattevők (Szállító(k) (Szolgáltató(k)) és a Beszerző közötti végső elszámolást szolgálja. Ennek időtartama 3 hónap a teljesítési időszak végétől. Tekintettel arra, hogy a rendszer nem engedi kitölteni a II.17. BT-118 mezőt, így ide kerül megjelölésre: BT-118: A keretmegállapodás maximális értéke: 23 400 000 000,00 HUF
Interne Kennung: EKR001136522023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Keretmegállapodás (továbbiakban: KM) kötése "Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése" tárgyában a kormányzati informatikai beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII.27.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve az eljáráshoz önként csatlakozó szervezetek részére. 3 féle szolgáltatás (mobil kommunikációs szolgáltatás, telemetria (IoT) szolgáltatás és tömeges SMS szolgáltatás) beszerzése összesen 11 féle szolgáltatási csomagban a műszaki leírásban részletezettek szerint. A Kbt. 3. § 18. pontja szerinti értelmező rendelkezéssel összhangban a KM megkötésére irányuló jelen eljárásban a tervezett mennyiség a szolgáltatási csomag-hónap számmal jellemezhető (keretmennyiség). A keretmegállapodás időtartama alatt az előirányzott szolgáltatási csomag-hónap szám: 14.000.000 db. Ajánlatkérő döntése alapján a keretmegállapodás a szerződéskötési időszak időtartama alatt egy alkalommal legfeljebb 6 hónappal meghosszabbítható azzal, hogy a meghosszabbítás miatt a keretmennyiség 30%-kal emelhető. Részletes leírást lsd. VI.3) További információk pontban. Az eljárás több ajánlattevővel történő keretmegállapodás megkötésére irányul. [Kbt.104.§ (3)] Az egyedi szerződések megkötésére a Kbt.105. § (2) bekezdés b) pontja szerint kerülhet sor. A keretmegállapodás alapján verseny újranyitásával megvalósuló beszerzés a Kbt. 53. § (5)-(6) bekezdése szerinti feltételes közbeszerzésként is történhet, ez esetben az Érintett Szervezet köteles a verseny újranyitásra szóló ajánlattételi felhívásában ismertetni a Kbt. 53. § (5)-(6) bekezdés szerinti körülményt, valamint adott esetben a Kbt. 135. § (12) bekezdés szerinti körülményt. A keretmegállapodás II.2.7) pontban megadott maximális időtartama az alábbiak szerinti: - A keretmegállapodás hatályba lépését követő 24 hónap a keretmegállapodás szerződéskötési időszaka, mely időszak alatt van lehetőség a keretmegállapodás keretmennyisége erejéig közvetlen megrendelés kezdeményezésére, vagy verseny újranyitás megindítására, s annak eredményeképpen a Szolgáltatási Keretszerződés megkötésére, illetve ezek teljesítésére is. A keretmegállapodás alapján nem kezdeményezhető olyan közvetlen megrendelés vagy indítható meg olyan verseny újranyitás, továbbá nem köthető meg olyan Szolgáltatási Keretszerződés, amely a keretmegállapodás keretmennyiségének túlteljesítését eredményezné. - Ajánlatkérő döntése alapján a keretmegállapodás a szerződéskötési időszak időtartama alatt egy alkalommal legfeljebb 6 hónappal meghosszabbítható azzal, hogy a meghosszabbítás miatt a keretmennyiség 30%-kal emelhető. A 6 hónapos hosszabbítás a szerződéskötési időszak meghosszabbodását eredményezi. - Amennyiben az egyedi szerződések összmennyisége eléri a keretmennyiséget (meghosszabbítás esetén a keretmennyiség-emelkedéssel számított keretmennyiséget értve ezen), úgy a szerződéskötési időszak megszűnik. - A szerződéskötési időszakot követi az ún. szerződés teljesítési időszak, amely 24 hónap időtartamú. Ezen időszak alatt új közvetlen megrendelés vagy verseny újranyitás nem indítható, Szolgáltatási Keretszerződés nem köthető. A szerződés teljesítési időszak a szerződéskötési időszakban megkötött Szolgáltatási Keretszerződések teljesítésére, illetve a megkezdett teljesítések befejezésére szolgál. - A keretmegállapodás időtartamának utolsó (a szerződés teljesítési időszakot követő) időszaka az ún. elszámolási időszak, amely a keretmegállapodásban nyertes ajánlattevők (Szállító(k) (Szolgáltató(k)) és a Beszerző közötti végső elszámolást szolgálja. Ennek időtartama 3 hónap a teljesítési időszak végétől.
Interne Kennung: EKR001136522023/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A felhívás II.2.7) pontja szerint a keretmennyiség 30%-kal növelhető.