2. Verfahren
Verfahren
Titel: Artroskopiniai implantai
Beschreibung: Artroskopiniai implantai
Interne Kennung: 9758895
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 pirkimo dalis - Pediatriniai suyrantys sraigtai
Beschreibung: Pediatriniai suyrantys sraigtai . Orientacinis kiekis - 300 vnt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 pirkimo dalis - Pediatriniai peties sąnario inkariniai implantai nestabilumo fiksacijai
Beschreibung: Pediatriniai peties sąnario inkariniai implantai nestabilumo fiksacijai. Orientacinis kiekis - 300 vnt.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 pirkimo dalis - Pediatrinė kryžminio raiščio fiksacinė sistema
Beschreibung: Pediatrinė kryžminio raiščio fiksacinė sistema. Orientacinis kiekis - 300 vnt.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 pirkimo dalis - Pediatrinės OCD defekto dengimo adatos
Beschreibung: Pediatrinės OCD defekto dengimo adatos. Orientacinis kiekis - 60 vnt.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 pirkimo dalis - Pediatriniai antros eilės inkarai
Beschreibung: Pediatriniai antros eilės inkarai. Orientacinis kiekis - 300 vnt.
Interne Kennung: 5
661775-2026 - Competition
Lithuania – Orthopaedic implants – Artroskopiniai implantai
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Artroskopiniai implantai
Description: Artroskopiniai implantai
Internal identifier: 9758895
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5