661777-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – TeSzedd! – 2026 – hulladékszállítás III.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TeSzedd! – 2026 – hulladékszállítás III.
Beschreibung: Vállalkozási keretmegállapodás a „TeSzedd! 2026. – hulladékszállítás megrendelése III.” tárgyú közbeszerzési eljárás eszközelosztási, hulladékszállítási és ártalmatlanítási feladatok ellátására. Az akció során az Ajánlatkérő gondoskodik a hulladékszedéshez szükséges eszközök (kesztyűk, zsákok és zsákkötözők) beszerzéséről, a Nyertes ajánlattevő feladata ezen eszközök (kesztyűk, zsákok és zsákkötözők) egységcsomagonként történő kiosztása az akcióban résztvevő önkéntesek részére. Ajánlattevő feladata továbbá az akcióban résztvevő önkéntesek részére megküldött - vagy egyéb - hulladékgyűjtő zsákokban elhelyezett hulladék szállítása és annak kezelésre és / vagy ártalmatlanításra történő átadása (jelen eljárás keretében). A hulladék jellemzői: Kommunális jellegű (jellemzően: 20 03 01 HAK), az önkéntesek által egy-egy helyszínre összegyűjtött, többségében hulladékgyűjtő zsákokban elhelyezett hulladék, valamint nagyobb méretű nem zsákolható hulladék (veszélyes hulladék gyűjtése és elszállítása nem tárgya jelen felhívásnak). A keretmegállapodás keretösszege: nettó 259.000.000, - Ft A keretmegállapodás megkötését követően ajánlatkérő az egyes beszerzési igényeit a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti közvetlen megrendelések útján valósítja meg. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció részeként rendelkezésre bocsátott műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 475149-2026
Interne Kennung: EKR001290112026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vállalkozási keretmegállapodás a „TeSzedd! 2026. – hulladékszállítás megrendelése III.” tárgyú közbeszerzési eljárás eszközelosztási, hulladékszállítási és ártalmatlanítási feladatok ellátására. A hulladékok, valamint a hulladékgyűjtéshez szükséges eszközök (kesztyű, zsák, kötöző) pontos mennyisége előzetesen nem ismert. Ajánlatkérő a várható mennyiségekre vonatkozóan tájékoztató jelleggel előzetes becslést ad, azonban ezek nem minősülnek kötelező érvényű megrendelésnek: ● kb. 150 000 pár kesztyű ● kb. 200 000 db hulladékgyűjtő műanyag zsák 135L ● kb. 200 000 db (a hulladékgyűjtő zsákok darabszámával megegyező) kötöző kábel a zsákokhoz A korábbi évek tapasztalatai alapján kb. 2.200-2.500 helyszínről várható elszállítási igény. A 2025. évi akció keretében az összegyűjtött hulladék mennyiség mértéke elérte az 1.413 tonna mennyiséget. A keretmegállapodás keretösszege: nettó 259.000.000, - Ft A keretmegállapodás megkötését követően ajánlatkérő az egyes beszerzési igényeit a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti közvetlen megrendelések útján valósítja meg. Ajánlattevőnek és/vagy a teljesítésben közreműködő alvállalkozóinak a keretmegállapodás teljes időtartama alatt folyamatosan rendelkeznie kell érvényes hulladékgazdálkodási engedéllyel (azaz szerepelni kell folyamatosan – megszakítás nélkül – a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény szerinti, hulladékgyűjtésre, szállításra kiterjedő, Magyarország teljes területére vonatkozó hulladékgazdálkodási engedéllyel rendelkezők nyilvántartásában) illetve rendelkeznie kell a kezelő/ártalmatlanító létesítményekkel hulladék befogadására érvényes szerződéssel azzal, hogy amennyiben az Ajánlattevő ezen kötelezettségét nem teljesíti, úgy Ajánlatkérő jogosult a szerződést azonnali hatállyal felmondani a szerződéstervezetben foglaltak szerint. Mindezekre tekintettel Ajánlattevő az ajánlatában köteles benyújtani az Ajánlattevőnek és/vagy a teljesítésben közreműködő alvállalkozóinak a kezelő/ártalmatlanító létesítményekkel hulladék befogadására kötött, érvényes szerződését. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció részeként rendelkezésre bocsátott műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza. Amennyiben a felhívás vagy a közbeszerzési dokumentumok bármely pontjában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, azt minden esetben úgy kell értelmezni, hogy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és úgy értelmezendő, hogy a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is szerepel mellette. Az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001290112026/1