2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia majątku i innych interesów Gminy Suwałki oraz jednostek organizacyjnych Gminy Suwałki
Beschreibung: „Usługa ubezpieczenia majątku i innych interesów Gminy Suwałki oraz jednostek organizacyjnych Gminy Suwałki”. 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć części: Część I: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ubezpieczenia majątku i odpowiedzialność cywilna z tytułu prowadzonej działalności Gminy Suwałki i jednostek organizacyjnych Gminy. 1.2 Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1.2.1 Odpowiedzialność cywilna deliktowa i kontraktowa z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia 1.2.2 ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk – all risks 1.2.3 ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk 1.2.4 ubezpieczenie maszyn i urządzeń budowlanych 1.2.5 ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadów 1.2.6 ubezpieczenie oc zawodowej i NNW sołtysów/inkasentów Część II: 1.3 Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, ASS, NNW, ZK. 1.4 Ubezpieczenie kierowców i pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków. Część III: Ubezpieczenie szkód w środowisku Część IV: Ubezpieczenie łodzi OSP Cześć V. Ubezpieczenie aerocasco i OC operatora drona
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ubezpieczenia majątku i odpowiedzialność cywilna z tytułu prowadzonej działalności Gminy Suwałki i jednostek organizacyjnych Gminy. 1.2 Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1.2.1 Odpowiedzialność cywilna deliktowa i kontraktowa z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadanego mienia 1.2.2 ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk – all risks 1.2.3 ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk 1.2.4 ubezpieczenie maszyn i urządzeń budowlanych 1.2.5 ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadów 1.2.6 ubezpieczenie oc zawodowej i NNW sołtysów/inkasentów
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Część II: 1.3 Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, ASS, NNW, ZK. 1.4 Ubezpieczenie kierowców i pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Część III: Ubezpieczenie szkód w środowisku
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Część IV: Ubezpieczenie łodzi OSP
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Część V - Ubezpieczenie aerocasco i OC operatora drona
661781-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część I
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część II
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część III
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część IV
Opis: Część IV: Ubezpieczenie łodzi OSP
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część V