661817-2026 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa pojazdów operacyjnych grupy A WS dla JW 4101 w Lublińcu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów operacyjnych grupy A WS dla JW 4101 w Lublińcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Pojazdów Operacyjnych Wojsk Specjalnych grupy A – patrolowych, służących do skrytego przemieszczania składów osobowych grup specjalnych wraz z niezbędnym wyposażeniem osobistym, sprzętem etatowym oraz specjalistycznym do realizacji zadań specjalnych. Zadanie realizowane w dwóch częściach: 1) pojazd o nadwoziu typu pick-up/SUV 2) pojazd o nadwoziu typu mini VAN/VAN
Vorherige Bekanntmachung: 343408-2026
Interne Kennung: 7/OIB/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojazdów typu pick-up/SUV
Beschreibung: Z uwagi na poufny charakter informacji w opisie przedmiotów zamówienia, OPZ zostanie przekazany wyłącznie wykonawcom, którzy zostaną zaproszeni do II etapu składania ofert, poprzez przesłanie przez Zamawiającego informacji na wskazany przez Wykonawcę e-mail.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy - zgodnie z OPZ
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pojazdów typu mini VAN/VAN
Interne Kennung: Zadanie nr 2