661828-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – „ZŠ Opatovice – Zlepšení kvality a dostupnosti vzdělávání – přístavba ZŠ“
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„ZŠ Opatovice – Zlepšení kvality a dostupnosti vzdělávání – přístavba ZŠ“
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je realizace díla v rámci projektu s názvem: ZŠ Opatovice – Zlepšení kvality a dostupnosti vzdělávání – přístavba ZŠ. Konkrétně jde o přístavbu ZŠ Opatovice, díky které vzniknou nové prostory pro celkem 3 odborné učebny, kabinet cizích jazyků a zázemí školní družiny (všechny prostory budou vybaveny).
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1