2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keuruun kaupungin tilintarkastuspalvelut 2027—2030 (+2optiovuotta)
Beschreibung: Keuruun kaupungin tarkastuslautakunta pyytää tarjousta Keuruun kaupungin, Keuruun Vesi -liikelaitoksen sekä kaupunkikonserniin kuuluvien tytäryhteisöjen lakisääteisestätilintarkastuksesta tilikausille 2027—2030 sekä Optiona tilikausille 2031 ja 2032.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hankintasopimuksen perusteeksi valitaan hinnaltaan halvin tarjous, joka täyttää kaikkitarjouspyynnössä asetetut soveltuvuus- ja vähimmäisvaatimukset. Tarkemmat tiedot liitteenä olevassa kilpailutus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-057811-LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiot on kerrottu asiakirjoissa.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79210000 Accounting and auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 2026-057811-LOT-0001
Options:
Description of the options: Optiot on kerrottu asiakirjoissa.