2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie badania ewaluacyjnego pn. Wsparcie Funduszy Europejskich dla Małopolski dla rozwoju innowacyjnej Małopolski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania ewaluacyjnego pn. Wsparcie Funduszy Europejskich dla Małopolski dla rozwoju innowacyjnej Małopolski. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz warunki realizacji zamówienia oraz warunki przeniesienia praw własności intelektualnej zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 3. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową. 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 5. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. 6. Oznaczenie wg CPV: 79300000-7 Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka.
Interne Kennung: RR-X.272.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji w dniu 29.01.2026 r. i opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem: 2026/S 22-73715 z dnia 02.02.2026 r. Numer publikacji ogłoszenia: 73715-2026, Numer wydania Dz.U. S: 22/2026, Data publikacji: 02/02/2026.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0001
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79300000 Market and economic research; polling and statistics
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Country: Poland
Value