2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunikační strategie – informovanost spotřebitelů 1 – Kreativa 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace nástrojů komunikačního plánu zaměřeného na zvýšení informovanosti spotřebitelů o prospěšnosti konzumace sladkovodních ryb a environmentálních přínosech akvakultury, a to v souladu s navrženou Komunikační strategií OP Rybářství 2021–2027 (část 1) pro období 2026–2028. Dílčí plnění č. 1: Ideová tvorba kreativního konceptu/klíčového vizuálu kampaně Součástí tohoto plnění je návrh kreativního konceptu / klíčového vizuálu kampaně v návaznosti na komunikační strategii, včetně jeho optického ztvárnění a prezentace, a to pro následující formáty dle zadání: • internetové bannery a další doporučené online formáty, • tiskové materiály a inzeráty a další doporučené tiskové formáty, • outdoorové a případně eventové formáty (horizontální i vertikální). Pro všechny výše uvedené formáty budou vypracovány texty a grafické návrhy až do stádia finálního grafického provedení. Součástí dodání je rovněž návrh produkce pro jednotlivá média a komunikační kanály, výběr a koordinace třetích stran podílejících se na výrobě reklamy, kontrola kvality a zajištění příslušné administrace a dokumentace. Konkrétní výstupy této části zahrnují nejen finální náhledy, ale i veškeré podklady potřebné k plnému užití objednatelem: 1) návrh klíčového vizuálu 2) návrh tiskového inzerátu 3) návrh outdoorového formátu (billboard, bigboard, CLV, hypercube apod.) Dílčí plnění č. 2: Kreativní dohled nad realizací kampaně Součástí tohoto plnění je kreativní dohled nad realizačními aktivitami v produkční a mediální části komunikační kampaně, včetně: 1) zajištění součinnosti s dodavateli produkční a mediální části kampaně 2) návrhů úprav webu a případných mikrostránek kampaně 3) dalších souvisejících činností vedoucích k naplnění marketingové strategie. Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky a veškeré obchodní, platební a technické podmínky jsou vymezeny v Závazném textu návrhu rámcové smlouvy obsaženém v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Rámcová smlouva na plnění veřejné zakázky bude uzavřena na dobu určitou, a to do 15. 11. 2028, nebo do okamžiku vyčerpání celkové finanční částky (maximální celkové ceny).
Interne Kennung: P26V00000586
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001