See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava potrošnega materiala za patologijo - ponovitev
Beschreibung: Sukcesivna dobava potrošnega materiala za patologijo - ponovitev
Interne Kennung: JN 080/RN-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33900000 Postmortem- und Bestattungsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sklop 1.1 BARVILA I.
Beschreibung: Sklop 1.1 BARVILA I.
Interne Kennung: 576424
Los: LOT-0002
Titel: Sklop 1.2 BARVILA II
Beschreibung: Sklop 1.2 BARVILA II
Interne Kennung: 576499
Los: LOT-0003
Titel: Sklop 1.3 BARVILA III. - PARAFIN
Beschreibung: Sklop 1.3 BARVILA III. - PARAFIN
Interne Kennung: 576502
Los: LOT-0004
Titel: Sklop 6 PROTITELESA 3
Beschreibung: Sklop 6 PROTITELESA 3
Interne Kennung: 576503
Los: LOT-0005
Titel: Sklop 7 PROTITELESA 4
Beschreibung: Sklop 7 PROTITELESA 4
Interne Kennung: 576504
Los: LOT-0006
Titel: Sklop 8 PROTITELESA 5
Beschreibung: Sklop 8 PROTITELESA 5
Interne Kennung: 576505
Los: LOT-0007
Titel: Sklop 10 ROCHE VENTANA
Beschreibung: Sklop 10 ROCHE VENTANA
Interne Kennung: 576506
Los: LOT-0008
Titel: Sklop 11 LEICA I
Beschreibung: Sklop 11 LEICA I
Interne Kennung: 576507
Los: LOT-0009
Titel: Sklop 16 REZILA FEATHER ali enakovredno III.
Beschreibung: Sklop 16 REZILA FEATHER ali enakovredno III.
Interne Kennung: 576508
Los: LOT-0010
Titel: Sklop 17 REZILA FEATHER ali enakovredno IV.
Beschreibung: Sklop 17 REZILA FEATHER ali enakovredno IV.
Interne Kennung: 576509
Los: LOT-0011
Titel: Sklop 19.1 FILTRI I.
Beschreibung: Sklop 19.1 FILTRI I.
Interne Kennung: 576511
Los: LOT-0012
Titel: Sklop 19.2 FILTRI II.
Beschreibung: Sklop 19.2 FILTRI II.
Interne Kennung: 576512
Los: LOT-0013
Titel: Sklop 19.3 FILTRI III. - papir za tehtanje
Beschreibung: Sklop 19.3 FILTRI III. - papir za tehtanje
Interne Kennung: 576517
Los: LOT-0014
Titel: Sklop 24 FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Beschreibung: Sklop 24 FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Interne Kennung: 576518
Los: LOT-0015
Titel: Sklop 26 BASE MOLDS
Beschreibung: Sklop 26 BASE MOLDS
Interne Kennung: 576519
Los: LOT-0016
Titel: Sklop 27.1 MAPE ZA OBJETNA STEKLA
Beschreibung: Sklop 27.1 MAPE ZA OBJETNA STEKLA
Interne Kennung: 576520
Los: LOT-0017
Titel: Sklop 27.2 MAPE ZA OBJETNA STEKLA
Beschreibung: Sklop 27.2 MAPE ZA OBJETNA STEKLA
Interne Kennung: 576521
Los: LOT-0018
Titel: Sklop 27.3 ŠKATLE ZA OBJETNA STEKLA
Beschreibung: Sklop 27.3 ŠKATLE ZA OBJETNA STEKLA
Interne Kennung: 576522
Los: LOT-0019
Titel: Sklop 29 PIVNIK
Beschreibung: Sklop 29 PIVNIK
Interne Kennung: 576524
Los: LOT-0020
Titel: Sklop 32.1 KROVNA STEKELCA
Beschreibung: Sklop 32.1 KROVNA STEKELCA
Interne Kennung: 576525
Los: LOT-0021
Titel: Sklop 32.2 KROVNA STEKELCA I
Beschreibung: Sklop 32.2 KROVNA STEKELCA I
Interne Kennung: 576526
Los: LOT-0022
Titel: Sklop 32.3 KROVNA STEKELCA II
Beschreibung: Sklop 32.3 KROVNA STEKELCA II
Interne Kennung: 576527
Los: LOT-0023
Titel: Sklop 34.1 aluminijev kalijev sulfat dodekahidrat
Beschreibung: Sklop 34.1 aluminijev kalijev sulfat dodekahidrat
Interne Kennung: 576528
Los: LOT-0024
Titel: Sklop 34.2 amonijev železov (III) sulfat dodekahidrat
Beschreibung: Sklop 34.2 amonijev železov (III) sulfat dodekahidrat
Interne Kennung: 576529
Los: LOT-0025
Titel: Sklop 34.3 citronska kislina monohidrat
Beschreibung: Sklop 34.3 citronska kislina monohidrat
Interne Kennung: 576530
Los: LOT-0026
Titel: Sklop 34.4 formaldehid, 35/37 %, stabiliziran
Beschreibung: Sklop 34.4 formaldehid, 35/37 %, stabiliziran
Interne Kennung: 576536
Los: LOT-0027
Titel: Sklop 34.5 glicerol, brezvodni
Beschreibung: Sklop 34.5 glicerol, brezvodni
Interne Kennung: 576537
Los: LOT-0028
Titel: Sklop 34.6 imerzijsko olje za mikroskopiranje
Beschreibung: Sklop 34.6 imerzijsko olje za mikroskopiranje
Interne Kennung: 576539
Los: LOT-0029
Titel: Sklop 34.7 kalcijev klorid dihidrat
Beschreibung: Sklop 34.7 kalcijev klorid dihidrat
Interne Kennung: 576540
Los: LOT-0030
Titel: Sklop 34.8 kalijev dihidrogenfosfat, brezvodni
Beschreibung: Sklop 34.8 kalijev dihidrogenfosfat, brezvodni
Interne Kennung: 576541
Los: LOT-0031
Titel: Sklop 34.9 kalijev heksacianoferat (II) trihidrat
Beschreibung: Sklop 34.9 kalijev heksacianoferat (II) trihidrat
Interne Kennung: 576542
Los: LOT-0032
Titel: Sklop 34.10 kalijev hidroksid
Beschreibung: Sklop 34.10 kalijev hidroksid
Interne Kennung: 576543
Los: LOT-0033
Titel: Sklop 34.11 klorovodikova kislina, 0,01 mol/l
Beschreibung: Sklop 34.11 klorovodikova kislina, 0,01 mol/l
Interne Kennung: 576544
Los: LOT-0034
Titel: Sklop 34.12 magnezijev klorid heksahidrat
Beschreibung: Sklop 34.12 magnezijev klorid heksahidrat
Interne Kennung: 576545
Los: LOT-0035
Titel: Sklop 34.13 natrijev dihidrogenfosfat monohidrat
Beschreibung: Sklop 34.13 natrijev dihidrogenfosfat monohidrat
Interne Kennung: 576546
Los: LOT-0036
Titel: Sklop 34.14 natrijev karbonat, brezvodni
Beschreibung: Sklop 34.14 natrijev karbonat, brezvodni
Interne Kennung: 576547
Los: LOT-0037
Titel: Sklop 34.15 natrijev perjodat
Beschreibung: Sklop 34.15 natrijev perjodat
Interne Kennung: 576548
Los: LOT-0038
Titel: Sklop 34.16 resorcinol
Beschreibung: Sklop 34.16 resorcinol
Interne Kennung: 576549
Los: LOT-0039
Titel: Sklop 34.17 trinatrijev citrat dihidrat
Beschreibung: Sklop 34.17 trinatrijev citrat dihidrat
Interne Kennung: 576550
Los: LOT-0040
Titel: Sklop 34.18 železov (III) klorid heksahidrat
Beschreibung: Sklop 34.18 železov (III) klorid heksahidrat
Interne Kennung: 576551
Los: LOT-0041
Titel: Sklop 34.19 butanon (etil metil keton)
Beschreibung: Sklop 34.19 butanon (etil metil keton)
Interne Kennung: 576552
Los: LOT-0042
Titel: Sklop 34.20 dušikova (V) kislina, 65 %
Beschreibung: Sklop 34.20 dušikova (V) kislina, 65 %
Interne Kennung: 576553
Los: LOT-0043
Titel: Sklop 34.21 metanol
Beschreibung: Sklop 34.21 metanol
Interne Kennung: 576554
Los: LOT-0044
Titel: Sklop 34.22 natrijev hidroksid, 0,1 mol/l
Beschreibung: Sklop 34.22 natrijev hidroksid, 0,1 mol/l
Interne Kennung: 576555
Los: LOT-0045
Titel: Sklop 34.23 diklorometan
Beschreibung: Sklop 34.23 diklorometan
Interne Kennung: 576556
Los: LOT-0046
Titel: Sklop 34.24 klorovodikova kislina, 37 %
Beschreibung: Sklop 34.24 klorovodikova kislina, 37 %
Interne Kennung: 576557
Los: LOT-0047
Titel: Sklop 34.25 propan-2-ol (izopropanol)
Beschreibung: Sklop 34.25 propan-2-ol (izopropanol)
Interne Kennung: 576558
Los: LOT-0048
Titel: Sklop 34.26 jod 1 % v etanolu
Beschreibung: Sklop 34.26 jod 1 % v etanolu
Interne Kennung: 576559
Los: LOT-0049
Titel: Sklop 34.27 natrijev hipoklorit, 5 % - 15 %
Beschreibung: Sklop 34.27 natrijev hipoklorit, 5 % - 15 %
Interne Kennung: 576560
Los: LOT-0050
Titel: Sklop 42 KAPALKE
Beschreibung: Sklop 42 KAPALKE
Interne Kennung: 576561
Los: LOT-0051
Titel: Sklop 47 MEŠALA, UNGUATOR
Beschreibung: Sklop 47 MEŠALA, UNGUATOR
Interne Kennung: 576562
Los: LOT-0052
Titel: Sklop 50 NOSILEC ZA PREDMETNA STEKELCA
Beschreibung: Sklop 50 NOSILEC ZA PREDMETNA STEKELCA
Interne Kennung: 576563
Los: LOT-0053
Titel: Sklop 51 PALČKE
Beschreibung: Sklop 51 PALČKE
Interne Kennung: 576564
Los: LOT-0054
Titel: Sklop 52 PATENE 1
Beschreibung: Sklop 52 PATENE 1
Interne Kennung: 576565
Los: LOT-0055
Titel: Sklop 53 PATENE 2
Beschreibung: Sklop 53 PATENE 2
Interne Kennung: 576566
Los: LOT-0056
Titel: Sklop 56 PETRIJEVKE
Beschreibung: Sklop 56 PETRIJEVKE
Interne Kennung: 576567
Los: LOT-0057
Titel: Sklop 59 POSODE ZA BARVANJE
Beschreibung: Sklop 59 POSODE ZA BARVANJE
Interne Kennung: 576568
Los: LOT-0058
Titel: Sklop 60 POSODE ZA TRANSPORT
Beschreibung: Sklop 60 POSODE ZA TRANSPORT
Interne Kennung: 576577
Los: LOT-0059
Titel: Sklop 64 SPATULE
Beschreibung: Sklop 64 SPATULE
Interne Kennung: 576578
Los: LOT-0060
Titel: Sklop 74 ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Beschreibung: Sklop 74 ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Interne Kennung: 576579
Los: LOT-0061
Titel: Sklop 77 EPRUVETE 3
Beschreibung: Sklop 77 EPRUVETE 3
Interne Kennung: 576580
Los: LOT-0062
Titel: Sklop 80 EPRUVETE 6
Beschreibung: Sklop 80 EPRUVETE 6
Interne Kennung: 576581
Los: LOT-0063
Titel: Sklop 81 EPRUVETE 7
Beschreibung: Sklop 81 EPRUVETE 7
Interne Kennung: 576582
Los: LOT-0064
Titel: Sklop 82 INDIKATORJI Ph
Beschreibung: Sklop 82 INDIKATORJI Ph
Interne Kennung: 576583
Los: LOT-0065
Titel: Sklop 83.1 NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE I.
Beschreibung: Sklop 83.1 NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE I.
Interne Kennung: 576584
Los: LOT-0066
Titel: Sklop 83.2 NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE II.
Beschreibung: Sklop 83.2 NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE II.
Interne Kennung: 576585
Los: LOT-0067
Titel: Sklop 84 NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE III.
Beschreibung: Sklop 84 NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE III.
Interne Kennung: 576586
Los: LOT-0068
Titel: Sklop 85 PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO I.
Beschreibung: Sklop 85 PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO I.
Interne Kennung: 576587
Los: LOT-0069
Interne Kennung: 576588
Los: LOT-0070
Titel: Sklop 87 PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO III.
Beschreibung: Sklop 87 PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO III.
Interne Kennung: 576589
Los: LOT-0071
Titel: Sklop 88.1 PIPETE PASTEUR I
Beschreibung: Sklop 88.1 PIPETE PASTEUR I
Interne Kennung: 576590
Los: LOT-0072
Titel: Sklop 88.2 PIPETE PASTEUR II.
Beschreibung: Sklop 88.2 PIPETE PASTEUR II.
Interne Kennung: 576591
Los: LOT-0073
Titel: Sklop 90 ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Beschreibung: Sklop 90 ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Interne Kennung: 576592
Los: LOT-0074
Titel: Sklop 91 DRŽALA ZA STEKELCA/KASETE
Beschreibung: Sklop 91 DRŽALA ZA STEKELCA/KASETE
Interne Kennung: 576593
661839-2026 - Competition
Slovenia – Post-mortem and mortuary equipment and supplies – Sukcesivna dobava potrošnega materiala za patologijo - ponovitev
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN 080/RN-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33900000 Post-mortem and mortuary equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sklop 1.1 BARVILA I.
Description: Sklop 1.1 BARVILA I.
Internal identifier: 576424
Lot: LOT-0002
Title: Sklop 1.2 BARVILA II
Description: Sklop 1.2 BARVILA II
Internal identifier: 576499
Lot: LOT-0003
Title: Sklop 1.3 BARVILA III. - PARAFIN
Internal identifier: 576502
Lot: LOT-0004
Title: Sklop 6 PROTITELESA 3
Description: Sklop 6 PROTITELESA 3
Internal identifier: 576503
Lot: LOT-0005
Title: Sklop 7 PROTITELESA 4
Description: Sklop 7 PROTITELESA 4
Internal identifier: 576504
Lot: LOT-0006
Title: Sklop 8 PROTITELESA 5
Description: Sklop 8 PROTITELESA 5
Internal identifier: 576505
Lot: LOT-0007
Title: Sklop 10 ROCHE VENTANA
Description: Sklop 10 ROCHE VENTANA
Internal identifier: 576506
Lot: LOT-0008
Title: Sklop 11 LEICA I
Description: Sklop 11 LEICA I
Internal identifier: 576507
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 576508
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 576509
Lot: LOT-0011
Title: Sklop 19.1 FILTRI I.
Description: Sklop 19.1 FILTRI I.
Internal identifier: 576511
Lot: LOT-0012
Title: Sklop 19.2 FILTRI II.
Description: Sklop 19.2 FILTRI II.
Internal identifier: 576512
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 576517
Lot: LOT-0014
Title: Sklop 24 FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Internal identifier: 576518
Lot: LOT-0015
Title: Sklop 26 BASE MOLDS
Description: Sklop 26 BASE MOLDS
Internal identifier: 576519
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 576520
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 576521
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 576522
Lot: LOT-0019
Title: Sklop 29 PIVNIK
Description: Sklop 29 PIVNIK
Internal identifier: 576524
Lot: LOT-0020
Title: Sklop 32.1 KROVNA STEKELCA
Description: Sklop 32.1 KROVNA STEKELCA
Internal identifier: 576525
Lot: LOT-0021
Title: Sklop 32.2 KROVNA STEKELCA I
Internal identifier: 576526
Lot: LOT-0022
Title: Sklop 32.3 KROVNA STEKELCA II
Internal identifier: 576527
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 576528
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 576529
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 576530
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 576536
Lot: LOT-0027
Title: Sklop 34.5 glicerol, brezvodni
Internal identifier: 576537
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 576539
Lot: LOT-0029
Internal identifier: 576540
Lot: LOT-0030
Internal identifier: 576541
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 576542
Lot: LOT-0032
Title: Sklop 34.10 kalijev hidroksid
Internal identifier: 576543
Lot: LOT-0033
Internal identifier: 576544
Lot: LOT-0034
Internal identifier: 576545
Lot: LOT-0035
Internal identifier: 576546
Lot: LOT-0036
Internal identifier: 576547
Lot: LOT-0037
Title: Sklop 34.15 natrijev perjodat
Internal identifier: 576548
Lot: LOT-0038
Title: Sklop 34.16 resorcinol
Description: Sklop 34.16 resorcinol
Internal identifier: 576549
Lot: LOT-0039
Internal identifier: 576550
Lot: LOT-0040
Internal identifier: 576551
Lot: LOT-0041
Internal identifier: 576552
Lot: LOT-0042
Internal identifier: 576553
Lot: LOT-0043
Title: Sklop 34.21 metanol
Description: Sklop 34.21 metanol
Internal identifier: 576554
Lot: LOT-0044
Internal identifier: 576555
Lot: LOT-0045
Title: Sklop 34.23 diklorometan
Description: Sklop 34.23 diklorometan
Internal identifier: 576556
Lot: LOT-0046
Internal identifier: 576557
Lot: LOT-0047
Internal identifier: 576558
Lot: LOT-0048
Title: Sklop 34.26 jod 1 % v etanolu
Internal identifier: 576559
Lot: LOT-0049
Internal identifier: 576560
Lot: LOT-0050
Title: Sklop 42 KAPALKE
Description: Sklop 42 KAPALKE
Internal identifier: 576561
Lot: LOT-0051
Title: Sklop 47 MEŠALA, UNGUATOR
Description: Sklop 47 MEŠALA, UNGUATOR
Internal identifier: 576562
Lot: LOT-0052
Internal identifier: 576563
Lot: LOT-0053
Title: Sklop 51 PALČKE
Description: Sklop 51 PALČKE
Internal identifier: 576564
Lot: LOT-0054
Title: Sklop 52 PATENE 1
Description: Sklop 52 PATENE 1
Internal identifier: 576565
Lot: LOT-0055
Title: Sklop 53 PATENE 2
Description: Sklop 53 PATENE 2
Internal identifier: 576566
Lot: LOT-0056
Title: Sklop 56 PETRIJEVKE
Description: Sklop 56 PETRIJEVKE
Internal identifier: 576567
Lot: LOT-0057
Title: Sklop 59 POSODE ZA BARVANJE
Internal identifier: 576568
Lot: LOT-0058
Title: Sklop 60 POSODE ZA TRANSPORT
Internal identifier: 576577
Lot: LOT-0059
Title: Sklop 64 SPATULE
Description: Sklop 64 SPATULE
Internal identifier: 576578
Lot: LOT-0060
Title: Sklop 74 ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Internal identifier: 576579
Lot: LOT-0061
Title: Sklop 77 EPRUVETE 3
Description: Sklop 77 EPRUVETE 3
Internal identifier: 576580
Lot: LOT-0062
Title: Sklop 80 EPRUVETE 6
Description: Sklop 80 EPRUVETE 6
Internal identifier: 576581
Lot: LOT-0063
Title: Sklop 81 EPRUVETE 7
Description: Sklop 81 EPRUVETE 7
Internal identifier: 576582
Lot: LOT-0064
Title: Sklop 82 INDIKATORJI Ph
Description: Sklop 82 INDIKATORJI Ph
Internal identifier: 576583
Lot: LOT-0065
Internal identifier: 576584
Lot: LOT-0066
Internal identifier: 576585
Lot: LOT-0067
Internal identifier: 576586
Lot: LOT-0068
Internal identifier: 576587
Lot: LOT-0069
Internal identifier: 576588
Lot: LOT-0070
Internal identifier: 576589
Lot: LOT-0071
Title: Sklop 88.1 PIPETE PASTEUR I
Internal identifier: 576590
Lot: LOT-0072
Title: Sklop 88.2 PIPETE PASTEUR II.
Internal identifier: 576591
Lot: LOT-0073
Title: Sklop 90 ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Internal identifier: 576592
Lot: LOT-0074
Internal identifier: 576593