661848-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup sprzętu komputerowego dla Katowickiego Centrum Onkologii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego dla Katowickiego Centrum Onkologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu komputerowego dla Katowickiego Centrum Onkologii, których asortyment i szacunkowe ilości przedstawia Załącznik nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 2. Parametry techniczno-funkcjonalne określone zostały szczegółowo w Załączniku Nr 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 pakiety: Pakiet 1 – Serwery i macierz Pakiet 2 – Zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem Pakiet 3 – Monitory Pakiet 4 – Tablety wraz z oprogramowaniem i stacją dokującą 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. Zadanie będzie współfinansowane w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.08.05-IZ.01-224/25 Priorytet VIII Fundusze Europejskie na infrastrukturę dla mieszkańca Działanie 8.5 E-zdrowie
Interne Kennung: KCO/PN/12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Serwery i macierz
Beschreibung: Pakiet 1 – Serwery i macierz
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Pakiet 2 – Zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Monitory
Beschreibung: Pakiet 3 – Monitory
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Tablety wraz z oprogramowaniem i stacją dokującą
Beschreibung: Pakiet 4 – Tablety wraz z oprogramowaniem i stacją dokującą
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer