661855-2025 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen – Raamovereenkomst aanstellen van een bedrijfsrevisor
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst aanstellen van een bedrijfsrevisor
BeschreibungWonen in Limburg BV wenst een erkende en onafhankelijke bedrijfsrevisor aan te stellen voor de uitvoering van de wettelijke controles van de jaarrekeningen. De opdracht omvat het controleren en certificeren van de jaarrekeningen overeenkomstig de toepasselijke wet- en regelgeving en de verdere bepalingen beschreven in deze opdrachtdocumenten. De overeenkomst bevat eveneens een variabel gedeelte voor de uitvoering van aanvullende opdrachten.
Interne KennungPPP0OQ-2592/5742/2025-1010
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025-1010_1