661856-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bau von Grundschulen – Izvođenje radova dogradnje i rekonstrukcije na PŠ Jarče Polje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvođenje radova dogradnje i rekonstrukcije na PŠ Jarče Polje
Beschreibung: Izvođenje radova dogradnje i rekonstrukcije na PŠ Jarče polje sukladno Glavnom projektu.
Interne Kennung: 100/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je Izvođenje radova dogradnje i rekonstrukcije na PŠ Jarče Polje. Predmet nabave izvodi se u skladu s glavnim projektom zajedničke oznake GP-20-24 glavnog projektanta Mario Furač, dipl.ing.građ., broj ovlaštenja G1035.