66188-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Reklamedienste – Promocja miasta Lubina podczas współzawodnictwa w najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja miasta Lubina podczas współzawodnictwa w najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług promocyjnych miasta Lubin poprzez sport. Promocja poprzez sport jest wykazywana jako jedna z najskuteczniejszych platform komunikowania z rynkiem. Kampania promocyjna ma na celu kreowanie pozytywnego wizerunku miasta. Realizacja zadania w zakresie promocji miasta nastąpi podczas rozgrywek w Plus Lidze piłki ręcznej kobiet i mężczyzn.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0002