See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 7 sztuk samochodów specjalnych na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej woj. śląskiego
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 434148-2026
Interne Kennung: WL.2370.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych na potrzeby KM PSP Chorzów
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1a do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WL.2370.8.2026 dla części 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 1 ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych na potrzeby KM PSP Zabrze
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1b do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WL.2370.8.2026 dla części 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 1 ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z kabiną 6 osobową na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4 GCBA na potrzeby KP PSP Wodzisław Śląski
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1c do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WL.2370.8.2026 dla części 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z kabiną 6 osobową GBA na potrzeby KM PSP Tychy
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1d do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WL.2370.8.2026 dla części 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa 1 ciężkiego samochodu zaopatrzeniowego z napędem 6x4 i żurawiem hydraulicznym na potrzeby KM PSP Rybnik
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1e do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WL.2370.8.2026 dla części 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu pickup na podwoziu z napędem 4x4 SLRr na potrzeby KP PSP Cieszyn
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1f do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WL.2370.8.2026 dla części 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu pickup na podwoziu z napędem 4x4 SLRr na potrzeby KM PSP Siemianowice Śląskie
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1g do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WL.2370.8.2026 dla części 7