661936-2026 - Wettbewerb
Belgien – Diverse Hilfstätigkeiten für den Luftverkehr – Dienstverlening PRM (passengers with reduced mobility)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening PRM (passengers with reduced mobility)
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht betreft het leveren van de opgeleide, uitvoerende PRM resources (PRM-agenten, verwelkomingsagenten en relevante aansturende functies). Deze profielen verlenen speciale assistentie aan passagiers die hulp nodig hebben om te reizen; zoals ouderen en personen met een lichamelijke beperking. Onder deze laatste vallen o.a. rolstoelgebruikers alsook passagiers met een verstandelijke- of psychologische beperking, zoals mensen met autisme of dementie. Deze PRM-dienstverlening omvat het veilig en conform begeleiden van deze PRM’s op een kwaliteitsvolle wijze waarbij SLA’s naar eindklanten (airlines & passagiers) en continue verbetering voorop staan. Deze opdracht bevat enkele vereiste opties: verwelkomingsfunctie vertrekbalie, dispatching vertrekbalie en nachtdispatching.
Interne Kennung: BAC/2026/035
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63730000 Diverse Hilfstätigkeiten für den Luftverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BAC/2026/035 - 1
Interne Kennung: 1